o nas

Jesteśmy firmą z branży IT, powstałą w 2010 roku. Świadczymy kompleksowe usługi dla firm związane ze wsparciem technicznym, doradztwem, serwisem sprzętu komputerowego czy bezpieczeństwem danych. Działamy przede wszystkim na terenie Poznania i okolic. Itin to firma powstała z pasji, o czym w dużej mierze świadczą zadowoleni klienci. Mieliśmy okazję pracować dla takich marek jak: Orange, Ratophone, Papis i wspólnicy, Paso, Orska czy Morski Studio.
Od kiedy pamiętam, uwielbiałem zajmować się sprzętem elektronicznym. Rozkładanie na części, sprawdzanie, jak i dlaczego to działa. Potem przyszły pierwsze drobne naprawy, nabierałem doświadczenia i wiedzy, jednak zawsze pozostawało to moją pasją. Każdy kolejny klient, każde kolejne zlecenie sprawiało, że coraz bardziej upewniałem się, że właśnie to chcę robić w życiu. Z tej pasji w 2010 roku zrodziła się moja firma.
Robert Gola, szef Itin

Oferta

Swoją ofertę kierujemy przede wszystkich do firm. Jesteś przedsiębiorstwem, które potrzebuje stałej opieki informatycznej? Skorzystaj z naszego abonamentu - comiesięczna opłata zapewni Ci profesjonalne wsparcie technologiczne i fachową obsługę. Istnieje również możliwość pracy na zlecenie (w zależności od projektu obowiązuje stawka godzinowa lub też wcześniejsza wycena). Pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Outsourcing informatyczny

Oferujemy kompleksową opiekę IT dla firm, w tym helpdesk, doradztwo technologiczne czy projektowanie, tworzenie i monitoring sieci komputerowych w firmie. Zajmiemy się sprzętem w Twojej firmie - zapewnimy ochronę przed wirusami i atakami hakerów, dokonamy okresowej kontroli sprzętu i systemu, skonfigurujemy dodatkowe urządzenia takie jak drukarki i routery. Mamy również doświadczenie w obsłudze technicznej eventów.

Bezpieczeństwo danych

Zadbamy o bezpieczeństwo Twoich danych przed nieautoryzowanym dostępem - tak zewnętrznym, jak i wewnętrznym. Zabezpieczymy również Twoje dane przed efektami ewentualnych usterek i awarii: stworzymy kopie zapasowe oraz zapewnimy miejsce do ich przechowywania.

Pogotowie i serwis komputerowy

W przypadku usterek i awarii zareagujemy możliwie jak najszybciej, dokonamy niezbędnych napraw i dostarczymy sprzęt zastępczy. W naszej ofercie znajdziesz m.in. instalację systemów i programów, usuwanie wirusów i awarii systemowych na miejscu u klienta, zwiększanie wydajności sprzętu.

Inne usługi IT

Działamy kompleksowo. W naszej ofercie znajdziecie również: tworzenie stron i sklepów internetowych, opiekę hostingową, a także działania związane z pozycjonowaniem stron w wyszukiwarce Google.